Pogledaj jedan post
Old 11.08.2014., 21:58   #43
Bas ti je velika karta i tekst mogao si jos vece napisat
Ti si JU u njenoj 12 kuci, Ju je u svom triplicetetu, meni se cini da joj nisi bas najbitniji, kao netko koga ostavi dok sve bolje prodje
Mo u tvojoj 12 kuci govori o tom da cijela situacija je jako nestabilna em osjecaj kao da ne postojis drugoj osobi.

Sad ona je Me I u konjukciji sa suncem, pa mislim da je moguce ona ima nekog, a to krije, posto je njen vladar u 12 kuci. Mislim da ona se drzi jako privatno, te ne vidim ovde da ti bas nesto puno vjeruje. Takodjer Merkur je spaljen od sunca sto je jedno ostecenje vezano za planet.
Merkur je samo u terminu JU pa onda ona sigurno da skoro pa je ravndusna prema tebi. Tako da mi se ne cini da si joj uopce bitan ako jesi ikako.

Sad interesantno je da saturn vlada tvojom 12 kucom koji se nalazi u 8 kuci tuge, nemira, tjekobe. Pa bi rekla da te ovo zamara, mada ti to pokusavas sakrit.
Mislim da ce ostat ovako kako je medju vama da ces ti uvijek pravit taj prvi korak vezan za poruke itd. Ja mislim da ona prema tebi osjeca ono prijateljski, al nista vise od tog, pa mislim da je razlog zasto mozda se i sama ne sjeti da prva posalje poruke.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom