Pogledaj jedan post
Old 16.08.2014., 00:29   #54
Quote:
little mons kaže: Pogledaj post
Dakle, ima jedan dečko koji mi se jako dugo sviđa i činilo mi se uzajamno no on nikako ne želi napraviti ništa povodom toga. Preko ljeta živimo u drugim mjestima i danas na putovanju sam ga srela u trećem udaljenom gradu
Jel to sudbina? Ma još bolje, jel on želi išta il ništa?

Vž, 21:19
Pokusat cu objasnit.
Karta je Asc 0Ar24.
Kao sto se vidi rani je asc, sto znaci da se situacija nije dovoljno razvila da bi se pitanje postavilo.
Druga stvar mjesec koji je tek promjenio znak u znak egzaltacije , ali u 1 kuci cesto zna pokazat da pitac nije siguran sto zeli da pita ili zna vezi pitanja.

Ti si Ma u svom sjedistu u kuci partnera.

Sad on je Ve posto je u konjukciji sa drugom planetom cini se da ima vec nekog. Te njegov su vladar sunce je vladar njegove 12 k i u 12 kuci sto znaci da ova osoba ima skrivene namjere te nije iskren.
Ve se ne nalazi ni u jednom dostojanstvu Ma ni MO. Dok njegov suvladar sunce samo se nalazi u licu Marsa, sto je skoro pa ravnodusan prema tebi.

Prije neg Ve napravi aspekt sa Marsom tu Ju pravi prohibitaciju. Tako da je odgovor Ne ne zeli nesto od tebe.
Plus znak u kojem je tvoj vladar Mars je u izgonu Ve pa mi se cini da te bas i ne voli ili tvoje ponasanje.
Mozda si ipak pogrijesno procitala to uznajmno svidjanje.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom