Pogledaj jedan post
Old 19.10.2015., 11:13   #38
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Znam da možda naslov moje teme zvuči grozno, ali smatram da se nalazim u zaista groznoj situaciji.
Imam dečka već 2 godine i s obzirom da studiram u njegovom gradu, već neko vrijeme živimo zajedno sa njegovim roditeljima u njihovom stanu.
Oni oboje ne rade, on radi za minimalac i još i njih financira što naravno dovodi do moje frustracije.
Njemu od plaće, kada poplaća sve troškove, ostane 500 kuna koji daje njima za hranu, a koje oni troše na alkohol i duhan pa nas ja nekako hranim koliko mogu na iksicu. Nikad nigdje ne idemo jer on nema novaca, a meni je dosta provođenja vremena u 4 zida sobe.
Obožavam ga, volim ga, ali me ova situacija izjeda.
Znam da sam možda sebična jer treba pomagati svojima, ali njegovi roditelji niti ne žele raditi- tata mu je samoprozvani umjetnik koji cijele dane provodi na kompjuteru pijuckajući pivu, mama mu se ove godine razbolila pa je prikovana za krevet i ne može raditi, ovisna je o tuđoj pomoći 24/7.

On je shvatio da ovo ne vodi nikuda i prijavio se na brod. I ide, za mjesec dana. Ja sam naravno to saznala tek kad su ga primili, nije mi spomenuo ni da razmišlja o tome- samo mi je jedan dan rekao da odlazi na 6 mjeseci i to je to.
Mislila sam da će se sada konačno srediti nešto i da ćemo se, nakon što se on vrati, odseliti negdje sami i početi živjeti svoj život, ali on kaže da ih ne može ostaviti..
Šta da radim? Umorna sam više od njih i što nam se sve svodi na pomaganje njima i što su oni uvijek na prvom mjestu, a naše (ili moje?) želje na zadnjem.
oprosti zanima me nešto ,od cijih ti novaca živiš ,jel možeš sama sebe nekako uzdržavat radeci studenske poslove il uz pomoc svojih roditelja
Zašto si ti toliko vezana za tu kuću ,ne shvacam
Ako si sa njim u vezi ,ne trebaš živjet kod njega ,posebno ako ti njegovi roditelji zadavaju glavobolje
A to što se on ne može odvojiti o majke koja je bolesna i oca ,to je njegova stvar ,pričekaj još koje vrijeme ,dok mu ne slegne sve pa da se sam odluci na to ,a ne mu stvarat presing
Koliko sam skužila ,on je jedinac pa je sav teret roditelja ,posebno ako su malo komplicirani na njemu i osjeca dužnost neku prema njima te ti vjreovatno ne razumješ to jer si došla iz skroz drugacije obitelji,a ako ti se ne sviđa nejgova obitelj (koja mu je ocito bitna u životu) ,pričekaj dok se on ne odluci odvojit od njih ako ga toliko voliš,ili ga ostavi
Veze kod kojih je narušena komunikacija između tebe i partnerove obitelji ,vjeruj mi,su užasne za svih ,te je to najgore za vezu ,pogotovo ako je on jedinac i povezan jako sa roditeljima te živite skupa
što duže to ide ,to je gore ,ako se neko ne prilagodi tj ako oboje ne nađu zajednicki jezik ,ja sam osobno kao djete iz takve zajednice pretrpila svega i to ne želim nikome
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba

Zadnje uređivanje Nevera : 19.10.2015. at 11:24.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom