Pogledaj jedan post
Old 11.04.2017., 14:03   #41
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Nego kako da razmisljam, da se intezivno druzim sa muskarcem s kojim sam imala intimnu vezu, koji me privlačio...sta mi imamo prićati osim povrsnih stvari?
Nekoć sam naivno gledala na to pa kad bi se bivsi javio i pozvao na kavu, ubrzo bi se pokazalo da mu nije do ćakule...ma molim te kojem muskarcu je do prijateljstva sa bivsom ..taj razmislja samo na taj način da mu je bivsu lakse pogurat u krevet.
Krivo sam te razumjel. Ja mislil da pises da u slucaju da odes s bivsim na kavu da bi zavrsilo.. necim, negdje. Tj. da bas i nisi prosla preko njega.

Ja mogu s bivsom biti zakljucan 24/7 i nema sanse da mi vise ikad probudi takve zelje/osjecaje. Bilo, proslo, idemo dalje.


Quote:
salevart kaže:
Slazem da proslost treba ostaviti iza sebe, pa tako i bivse partnere...nitko nije ni spominjao kave i druzenja
Moj odgovor se iskljucivo ticao posta od banane.

Quote:
salevart kaže:
jer se ipak poznate, eventualno ako treba i kakva pripomoc jer zna se sta je partner znao raditi, al druzenja po kavama ili cak kod nekoga u kuci to ne.
Pa kaj ljudi nemaju frendove? Rodbinu? Ono, najbolje da nakon jutarnjeg seksa s sadasnjom curom odem do bivse da joj pomognem namjestit stan, popravit vesmasinu, a usput odstopat pecku...
Osobno, mogu, svako moze s bivsima se druzit vise/manje, ipak smo bili u vezi. Ali ako iz niceg drugog, iz postovanja prema sadasnjem partneru. Bivsa ne dolazi u obzir. Bez ozbora na prirodu druzenja.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom