Pogledaj jedan post
Old 09.10.2017., 16:09   #4879
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Pokušavaju biti duhoviti, ali "nešto" odlično? Meni se to čini kao "odlično sranje kvaka".

Spada li u ekonomske migrante obitelj koja bježi da izbjegne klanje sina jedinca?
Na što su Josip, Marija i Isus, navodna "sveta obitelj", u Egiptu imali pravo?
Jesu li ušli u Egipat i tamo boravili suprostavljajući se uputama egipatskih vlasti (graničnih i ostalih)?
Itd. - takve stvari me podsjećaju na navodnu "forumašicu iz SAD" comtesse, koja je jako puno postala u jeku masovnih protupravnih probijanja granica 2015. Ona je s visoka docirala o tome kako su SAD humanije i otvorenije društvo jer da su puno otvorenije imigrantima od europskih zemalja, a u tim njenim uspredbama nigdje ni spomena o tome kako EU tipično daje bolesno puno socijalne pomoći imigrantima, dok SAD svoje imigrante ekonomski iskorištava na sve moguće načine (a osobito ilegalne imigrante).

Ta @comtesse je gotovo sigurno bila Šorošev bot, jer su neke Šoroševe NGO u isto vrijeme pomagale to masovno protupravno probijanja granica 2015, kao i medijsku kampanju u korist toga.
http://www.breitbart.com/london/2017...migrant-plans/
Vidiš, greška u svemu je da ti stavljas opasnost da uđe ekonomski migrant iznad toga da se odbije nekoga tko ima pravo na azil.

Ili u ime svete obitelji, zašto bi primili roditelje kada je samo dijete bilo u opasnosti. Mogao je Josip ostati i organizirati revoluciju. ;-)

I daj opet Breitbart link, ti linkovi su seriosni samo kada seks 3 dana nije pio kap alkohola.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline