Tema: Sunce i bebe
Pogledaj jedan post
Old 22.05.2007., 02:12   #20
The Mustela

Mi danas dobili (hvala baka) Mustelu, zaštitini faktor 50. Piše da je za bebe od 0-18 mjeseci, 100% mineral suncream. 50ml - za stavit u oko , no suncu se ionako ne nemjeravamo izlagat tako da nam više od tih 50ml neće ni trebati.

Nego što se te famozne Mustele tiče i proširene priča kako su to genijalni proizvodi, kako je to sada najbolje što se može kupiti za bebače i blablasraćtruć.
Čak i ako je BAŠ tako, seru ga naši uvoznici Mustele (Formasana d.o.o., Zagreb) s cijenom na veliko. Baš me zanima kak su oni formirali cijenu tih proizvoda , valjda po mentalitetu Hrvata. Naime ista krema u USA košta između $10-15 (npr:http://shopping.yahoo.com/s:Skin%20C...ating=SPF%2050) znači cca 60-90Kn, a u nas bogatog naroda ni manje ni više nego 178-199Kn.
Jeftinije mi ispadne da si naručim preko neta i platim poštarinu, nego da je kupim u ljekarni preko puta. Zato Mustelu ako i kada kupujemo, ubuduće kupujemo u inozemstvu (i baki ćemo dati isti naputak), a Formasana neka to tu prodaje drugim naivcima .
No eto bilo kako bilo mi se sada možemo skupa s ostatkom "hoh" ekipice preseravati na plaži s Mustela kremicom, moramo samo dobro paziti da je neko ne mrkne.
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom