Pogledaj jedan post
Old 04.06.2010., 13:09   #18
gledajući zakon, treba biti pošten i priznati da paljenje baklje je kršenje zakona RH (ne ulazim zašto je tako!), isto kao nošenje oružja bez dozvole ili prolaska kroz crveno svjetlo... ali da popiti pivu ili dvije u birtiji pored stadiona nije... jebiga, svi znamo da je to "goli kurac" i da smo ih svaki od nas palili od vlastitih dvorišta, vjenčanja, stadiona, pa čak i stanova ali... pa pokušavam si zamisliti da dobijem zabranu jer se nekom prohtjelo pa me klepio nakon 3 pive i odglumio da sam agresivan... mogu se pozdraviti sa poslom, obitelji, gubim sve što imam... to je njihova namjera, ubiti volju da uopće ideš, jer čim si tamo si kriv... ako ispadne pičvajz, ne daj Bog da te kamera uhvati onako čisto, bez obzira jesi radio ili ne i eto prilike da se pojaviš na stranicama mup-a sa crvenim krugom... pa onda ispitivanje...
KOORDINACIJU zamišljam kao udrugu koja radi PR navijača, krovna je po pitanju organizacija na reprezentativnoj razini, radi na humanitarnoj i edukativnoj razini i omogućuje lakši protok informacija i smirivanje nepoželčjnih tenzija od Savudrije-Mure-Iloka-Boke Kotorske

malo zam zadavio, znam.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom