Pogledaj jedan post
Old 19.12.2006., 00:08   #18
Moje vjenčanje je u 5 mj., rezervirali smo salu na bazenima u Knezevim Vinogradima - dvije večere oko 120kn, zajedno sa poslugom i pripremom hrane, bend Viva - 6000kn, kolače rade dvije žene privatno, jedna torte, druga kolače, njihove cijene ne znam, ali ako nekog zanima mogu provjeriti i nabaviti broj telefona,foto i video - Foto "Mara" - mislim da je njihova cijena oko 4300kn - snimanje i 150 slika,vjenčanicu sam rezerirala u Isabelle - 4000kn. pozivnice sam nasla sto mi se svidjaju, ali jos je rano da ih rezerviram - 7kn/komad zajedno s tiskom, a zahvalnica ce mi biti slika 6kn/kom, na kojoj pise datum i imena. Mislila sam da darujemo nesto drugo, ali kad razmislim, slike su mi najbolji izbor jer sve ostalo bi prije ili kasnije zavrsilo u smecu. Revere cemo raditi sami, povoljnije je nego da se kupe, nije neka posebna razlika ali imamo zelju to sami raditi, a mozda cak budemo radili i pozivnice ako nadjem papir koji mi se svidja. Voljela bih svasta sama praviti, ali nazalost nemam vremena
pinnky is offline  
Odgovori s citatom