Pogledaj jedan post
Old 05.09.2011., 08:16   #5
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Ok, Golf V 1.9 tdi, 2007.

Prošli tjedan već treći put promjenjen akumulator - vele da mi nigdje ne guta struju jer njihovi instrumenti ne pokazuju bilo kakv gubitak. Kaj, nosim akumulator u stan kad mi ne treba za auto?

Ni jedne godine ne prođe na tehničkom zbog eko testa -i svaki put kad dođem frajer mi kaže da mi je to zbog gradske vožnje. Prve godine, ajde ok, druge godine, kak opet, treće godine - veli frajer - ja mislim da vam serijski nekaj ne štima s autom. I kaj da ja sad mislim?

Guta ulje ko lud. Ili sam ja luda pa mi oni šupci u Zub... toče samo pola litre ulja kad dođem na servis?

Dođe mi da se zaletim tim istim autom u poslovnicu u kojoj sam ga kupila.
Guta struju a oni nemogu utvrdit gdje.... onda stvarno nemaju pojma o elektriki. Posto sam u elektrotehnici doma, mogu ti potvrditi da se akumulator jako rijetko isprazni SAM od sebe . Promijeni majstora.

Ekotest... pa moze biti los zbog ceste gradske voznje. Autocesta, 4a,5a brzina i gas do kraja.To moze pomoci. A i kako ovaj na tehnickome mjeri. Nekad pomaze ici i na drugu STP,pa ti se frajer malo vise potrudi.

Guta ulje... nista posebno. Na sluzbenome Caddyu 2.0 TDI ulijevamo i po litru propisanog ulja 505.01 (tak nesto) sami, medju servisnim intervalima. To da VW TDI trosi ulje..... cudo je ako ga ne trosi
klinsider is offline  
Odgovori s citatom