Pogledaj jedan post
Old 31.07.2010., 14:21   #37
Quote:
munchy kaže: Pogledaj post
Prvi put mi se desilo da mi prilikom prvog poljupca neko bukvalno gurne jezik u usta, au mog soka, mal me nije ugusio Ocekivala nezan, pomalo i bojazljiv poljubac, a ono zamalo bez krajnika da ostanem Od neznog ljubljenja usnama nista Mislim, volim ja i malo strastvenije poljupce, ali zna se od cega se pocinje... Kod njega nema sredine, ili kratak poljubac usne na usne ili jezik do krajnika i vrti ko ventilator... Pokusavala sam da mu nametnem malo sporije, nezije dodire usnama i jezikom ali ne vredi, on po svom... Super je decko ali ovo mi stvarno smeta, ubija svaku emociju u meni Kako da mu na to ukazem na lep nacin, da se ne uvredi...?
meni je taj prvi poljubac sa nekim novim nekako...pa, previše bitan.
ništa me kod dečka ne može odbit kao loše ljubljenje.
jučer sam naišla na jednog takvog, imala sam osjećaj da će mi izvadit grlo, krajnike, šta god. no dobro, nisam mu ništa rekla, jer mi nije stalo do njega na taj način, tj. nije mi uopće stalo do njega.

ali eto, ako ti je stalo do tog dečka, onda mu lijepo reci. ja sam sa bivšim pričala o tome šta paše meni, šta njemu i šta nam ne paše. i poslje nam je bilo dobro.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline