Pogledaj jedan post
Old 26.09.2007., 00:39   #6
Quote:
Night Rider kaže: Pogledaj post
Čuo sam i ja več od nekoliko ljudi skoro iste priče. Uglavnom skoro novi samsung, ekran ili ne radi ili radi s nekim crtama i normalno mob na servis i od servisa isti odgovor ko i u primjeru iznad. Do nedavo sam mislio i ja uzet D900i ali kad sam čuo ovo, nema šanse.
Trebao bi netko taj Europatrade dovesti u red jer ovako to ne može, pa ne radi se tu o par kuna, njihovi mobiteli koštaju, a oni se tako ponašaju...
Katastrofa...
svi aparati koji su dosli na trziste se atestirani isto kao rezervni dijelovi tj.displayi, to sto korisnik tvrdi da su mu vanjsko staklo nije ogrebano ni slomljeno a lcd jest to je zbog toga jer se na neke aparate ugradjuje samo zastitna plastika koja nepuca tako da se displayi ostecuju i lome najcesce usred pristiska na njega, i sasvim sigurno 99% takvih ostecenja je uzrokovano mehanicki jer da je aparat neispravan bio bi neispravan 1 dan nakon kupovine ovako ovlasteni servis odbija garanciju jer garancija pokriva samo tvornicke greske a oni su na aparatima rijetki ili serviseri znaju koji su.Prica o garanciji je bullshit, nekvare se aparati sami od sebe.

LP
Dalibor
www.gsmzone.org
Kobbra is offline