Pogledaj jedan post
Old 23.10.2007., 01:43   #19
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Zvuči kao alergija. Postoje i alergije na bakterije, teško ih dijagnosticiraju, ali relativno se lako liječi sa ljekovima za poboljšanje imunološkog sustava.

Moje dijete je imalo sličan problem, dijagnosticirana mu je u Zagrebu alergija na hranu (mlijeko, jaje, grinje), kako se stanje nije popravljalo vodila sam ga u Prag na ponovnu dijagnostiku. Trebala bi pronač papire da točno navedem na koje vrste koka je nađena reakcija.

Dvije godine je bio pod terapijom i više se nije ponavljalo.

Nemoj dozvolit da ti naprave samo prick test, traži i krvnu pretragu IGE-a, vjerojatno će se pojavit i neki liječnik da bolje objasni.
Thanks. Ma ne, ja sam već na "ti" sa svojom peludnom alergijom, imam je već dugo i zapravo mi je sad puno slabija nego ranije.

Ovo ujesen je bila baš jaka prehlada, pa kašalj, pa bronhitis...totalno sam bila pukla, nakon dugotrajnog razdoblja napora i stresa (plus premalo sna, neredoviti obroci, napetosti itd.). Sad je dobro, iako sam još dosta iscrpljena i bezvoljna (tu više igra psihički faktor, ja mislim)...ali ne bih si više priuštila da i sad po zimi tako malo pazim na sebe kao što sam donedavno.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom