Pogledaj jedan post
Old 08.08.2008., 19:46   #7
Quote:
kala_kalei kaže: Pogledaj post
pa koliko dugo si seksualno aktivna?

opuštenost dođe s vremenom i s bliskošću s osobom.
pa vec par godina. dobro, poceci cu bili mogu rec pomalo djecji, jos nekako sve istrazujes iako sam s tim deckom i bila opustena ali nekako nisam bila usredotocena jer mi mozak uvijek radi sto na sat.

primjetila sam da se puno lakse opustim kad je to netko ne bitan, znaci kad je recimo seks za jednu vecer (iako to bas i ne preferiram al dogodilo se). znaci, nije me briga sta ce ta osoba rec i pomislit, iako tad bas i nemam priliku uskladit se s tom osobom posto je to samo ta vecer tako da...

netko je napisao usredotoci se na sebe i u drugim situacijama u zivotu pa ce to prec i na seks. to je istina. i trudim se, i daleko sam napredovala.

ali u seksu kao da me vec unaprijed ulovi taj grc da se opet necu moc opustit. znaci ja vec unaprijed osjecam taj pritisak da se necu opustit i onda naravno da tako i bude.

grozno je to. volim seks, taj osjecaj bliskosti, i napalim se ja, nije da me decko ne uzbudjuje, stalo mi je do njega (iako smo tek krenuli u nesto ozbiljnije) ali ne mogu se nikako otkacit da stvarno mislim NA SEBE i na SVOJ UZITAK, jer vidim da je njemu ovak i onak super.
on je stvarno divan i pazljiv, i najvise mu je stalo da meni bude super, a meni je to jos veci pritisak- kao da stalno visi to pitanje nad glavom....
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom