Pogledaj jedan post
Old 30.01.2007., 23:00   #16
evo mene opet...
nismo isli u t-com ali zvali smo opet,i uspjeli doc do pravne sluzbe u palmoticevoj i mile nam gde xy (koja nam je cak na kraju razgovora ponudila svu pomoc koja ce nam trebat u daljnjim brigama ), i sad: danas dosli iz t-com tehnicke sluzbe po njezinom nalogu da nam "razmjeste" kutiju, od pod ispod grede na krov !! (wtf), naravno da nismo dali i poslali ih u pm, mi smo gospodi dali rok od 30 dana da nam je maknu jel oni o rokovima trajanja kvazi postupka oko tih zahtjeva ne zele ni pisnut, a da ne kazem da nam je i mila gda rekla da mozemo snosit posljedice ako sami cvikamo zice....
nemogu vjerovat da se ovakve stvari dogadaju i neznam koliko ljudi u to vjeruju, ali ovo je strasno i mislim da ovi zahtjevi od zpintara koji se ticu zakonksih clanaka i zakona o telekomunikacijama ne vrijede njima puno jer cu ja tak i tak na kraju pusim jer nemam adsl i tko zna koliko cu cekat da ga dobijem
PS zena u palmoticevoj nas je jos uvjeravala da su oni nama tu kutiju postavili 95-e godine iako smo mi kat dizali iza toga...
btw, ja sam martina (22), kvart je sesvete...
pozdrav svima i hvala zpintaru na informacijama....
pedalina is offline  
Odgovori s citatom