Pogledaj jedan post
Old 11.11.2008., 16:25   #53
nisam "liječena"...štoviše za njegov pojam sam prevelika čistunka...ne pušim,ne pijem alkohol,ne drogiram se....nemam nikakav krim dosje....
i nije mi namjera rastavljati dijete od oca...štoviše željela bi da imaju neki normalan odnos....sada kad više ne živimo skupa...kad on dođe po maloga pa ovaj ne želi ići sa njim...ja uvijek nastojim nagovorit ga da ode sa tatom,nebili stvorili neki normalan odnos...a nikako da mu branim ili govorim protiv njega.... ja želim da moje dijete ima i majku i oca.....i da ono to zna.....
niti se inatim niti radim mužu prkos...jednostavno mislim da ja tom djetetu mogu pružiti puno više ljubavi i topline nego on.....on je dosta hladna osoba koja je tako i odgajana....on rijetko kad ljubi dijete...skoro nikad ga niti ne pomazi....
a dječak je jako senzibilno biće i dosta osjetljivo...i vidim da mu je ponekad zbilja potreban i dodir i zagrljaj...a sa njim on to nikad ne bi imao..... a ne želim da izraste u emocionalno hladnu osobu.....
da ne govorim da je on moj centar svijeta i da ne bi mogla zamisliti život bez njega.....
lexy is offline  
Odgovori s citatom