Pogledaj jedan post
Old 12.11.2008., 18:51   #54
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
imama taj mjesec kvadrat jupiter-nemarna prema sebi
ovo je totalno istina i ja to imam!
totalna nemarnost prema sebi...
ima ljudi koji su lijeni - ne da mi se pospremiti stan/ raditi na poslu/učiniti nekome uslugu/izlaziti ako nemam prijevoz/živjeti/disati
a ima ljudi koji nikada ne misle na sebe, koji će raditi sve - osim da stanu i budu lijeni prema svijetu, a malo više okrenuti sebi

i ako se za lijenost proziva ovaj aspekt, ja bih (iz prve ruke) rekla da on opisuje upravo ovu posljednju rečenicu

inače, iako imam dosta ovih aspekata mjesec opozicija venera u t-kvadratu s jupiterom, i to u fiksinim znacima + ascedent u biku
Fishine opise tih aspekata, ali najiskrenije, gledam sa nekom tuguljavom zavišću
jer da barem imam tu potrenu da svu svoju energiju usmjerim ka lijepom i laganom životu, dangubljenju, dokolici i uživanju u svemu tome - nitko sretniji od mene
gledam ljude oko sebe koji tako žive, koje boli klinac za posao, samo se šeću i zašprehavaju ekipu uokolo, pa malo red kuknjave o poslu, pa red kavice, pa red telefoniranja...pa večerica, pa ovo pa ono - i ja bi htjela tako
u se, na se i podase..

ali 5 planeta u vatri + 4 u 6. kući...ne daju mi

i drago mi je da je tako

na kraju krajeva sve dođe na svoje

jedino se dogodi, ono što sam rekla na početku posta, nemarnost prema sebi, ali discipliniram se i popravljam u tom pogledu
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom