Pogledaj jedan post
Old 17.03.2009., 14:19   #66
Ma triba se napravit neka selekcija, možda ćeš se naljutit na mene sad, ali smatram da netkome tko nije radio dvije godine u turističkoj agenciji i nije pametno otvarati istu, pogotovo ako je na knap sa lovom, jer kad ima para neće ni radit sam, ima nos za biznis, nabavit će si nekog mahera u branši s iskustvom i potrebnim kv, a kad nemaš ni love ni iskustva pametnije ti je negdi ići radit pa i za siću, dok dobiješ potrebno iskustvo.

Tu ti stvarno nemože ni 10 faskeva pomoć, nije uopće bitno koje si struke, moraš imat iskustvo, i bit iznimno snalažljiv da bi uspio.

Znam ih dosta koji su otvorili i zatvorili, pa su išli radit kod drugog, radili i 10-ak godina (jer su se bojali nakon prvog pokušaja) i tek onda otvorili svoje (uspješno).

Vezano za tečaj: Nisu sve gluposti, imaš predmet turističko zakonodavstvo, i putničke agencije, i to bi apsolutno svako ko se namjerava bavit tim poslom morao odslušat za samoga sebe. Ja sam u nautičkom turizmu tako da je za mene to bila glupost jer se radilo o poslovanju klasičnih putničkih agencija.
Ovo drugo- politika, gospodarstvo i još je bila neka glupost su totalne budalaštine.
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom