Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 15:19   #36
Quote:
emofree KJ kaže: Pogledaj post
Psih , ne shvati osobno..
Citajuci ovaj post , u meni se pojavila velika uznemirenost .
Bijes , ljutnja na ljude koji zrtvama neke traume , nasilja zamjeraju da se osjecaju i ponasaju upravo tako kako se osjecaju . Bijes na mene, sto si sama nisam dopustala neke osjecaje( kao posljedice traume) i zbog toga se kritizirala .
Awwww...

Ma naravno nije poanta posta bila da to držiš u sebi (i ugnjetavaš se na taj način) već.. takve stvari iz života moramo "pustiti away" - inače ćemo si uništiti sve ostalo. Sve, sve ostalo.

Sad razmisli zašto - zbog davanja vječnog značaja našem seksualnom zlostavljanju?

Mislim i da (da oproste čitatelji) "egzekucioniraš" tog zlostavljača nećeš kompenzirati to. Zato da bi pomogle sebi trebate podvući jednu novu granicu svemu, reći sebi "iskorištena sam kvragu, zlostavljana okej", prihvatiti taj događaj kroza vrijeme i odbaciti ga. Život je puno značajniji od toga.

Nemojte me krivo shvatit ne natucam ovdje baš i takve osobe su mi taaaako drage jer uzimaju sebi jako puno zbog jednog trenutka iz života za koje ne snose krivicu. No, umjesto da tražite način kako naplatiti taj događaj, najbolje je da taj event - šupite nogom u smeće. Bolje ni ne zaslužuje.

***
Pod "seksi i privlačna", da - to više i ne želiš biti baš. Baš zato sam to i spomenuo. E pa znaš.. tako se trebaš osjećati. Neee zbog toga što se zbilo, pobogu već.. zato što vjerojatno takve jeste.

Znate što želim reći s time ionako...
Psih is offline  
Odgovori s citatom