Pogledaj jedan post
Old 10.10.2015., 15:23   #59
Noći s njim su nezaboravne. Sve mi ispriča u snu, a najčešće nešto majstoriše pa traži čekić ispod kreveta da zakuca ovo ili ono. Jednom sam premrla od straha kad me prenuo iz dubokog sna, skočivši na mene da me spasi od kamenja koje mi je palo po prsima pa sam ja vrisnula, a on pao na guzicu od straha.

Ima neku smiješno-iritantnu foru s penisom. Navuče nekako kožicu da kao penis priča pa tako razgovara sa mnom dok ja bježim od njega.

Kad je otišao na poslovno-zabavni seminar na more, a ja mu rekla da ću se kupati s njim kad se vrati (kupatilo je moj prostor, uvijek se zaključavam, čak i kad sam sama u kući, mrzim dijeliti kupatilo), isti dan me nazvao i rekao, dolazim, pripremi kupku. Trebao je ostati još nekoliko dana na seminaru.

Imao je prometnu, ostao skoro nepokretan, već par mjeseci nakon operacije, sa šipkom u nozi, nosao je našu kćerkicu, skačući na jednoj nozi, premda su mu liječnici predviđali da se još mjesecima neće ni ustati.

Kad se igra s malom s Lego kockicama, samo u jednom trenutku primijetim kako je dijete otišlo od njega, a on i dalje ne može prestati graditi kuće, dvorce i garaže.

Dođemo kući s posla premoreni, ja gledam samo kako da se zavučem s malom u krevet da gledamo crtiće, a on odmah uskače u kuhinju i priprema delicije. Teško da će mu se dogoditi da samo namaže nešto na kruh, uglavnom mora nekog klinca skuhati.


Tata mi u drugoj državi na liječenju, a tatin kum jutros prolazio kroz naš grad, ja se dogovorila jučer s tim kumom da se nađemo ujutro kako bih tati samo poslala domaćih jabuka kojih sam imala kući, a moj dragi odlučio do kasno u noć praviti kaše i sokove od voća za mog tatu pa zorom otići na selo po domaće povrće i onda to odnio tom kumu da odnese mom tati.


Eh da, on je najbolji strašni vuk, vještica, klaun... sve po potrebi, kako naša curica u tom trenutku poželi.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom