Pogledaj jedan post
Old 14.10.2015., 09:15   #67
moj dragi takodjer voli zivotinje..
ide u sumu,nadje malu macu usred nje,nosi je kući ..priča kako je plakala pa ju ususkao u svoj prsluk i kupio mlijeko..
Vozio je ranjeno lane do veterinara jer ga naso ostavljenog na sumsku putu
Strasno je emotivan i sucutan..pričao mi kako u nekom selu dosao u trgovinu.,djecak ispred njega kaze vidi se gladan,a i zedan,anema za oboje pa mu kupio sendvic...
I onda dodje kući sav sretan nasmijan sto je tako nekome sitnicom uljepsao dan
kad sam putovala za zagreb po najvecem snjegu i lose vrijeme ,isao je samnom i vozio ,da se ja opustim i ne brinem..i satima cekao u zg kraj smjene..dolazio brzinom munje kad su me kvarovi stisli
Najsmjesnije kako se izvikao na sefa ginekologije,kad sam rodila,nije mu dao da udje,kaze muz:"samo da joj jelo,kako ce ona dojiti ako mlijeka nema,a nista ne jede zar ne vidite kako je blijeda,moje je pravo da se brinem s moje strane za zenu,a vase sa vase strane da mi one dvije izadju zdrave"...ostavio ga dr u hodniku kraj mene hehe..a moj borac za pravdu <3
kada sam bolesna,on je drugi covjek..kao da i on boluje..nemiran je zabrinut,ali i odlučan..sve je samnom prosao pretrage na Rebru i podupiraoo me kad sam zbog neuroloskih smetnji bila u Vinogradskoj..Trazio je pomoć i sa duhovne strane i nasao,,,
Voli da se sa malenom igra sa legicima i sa malim kamiončićima...sav se udubi,ja samo promatram...
Kada dodje kući,odmori voli da ga ceskam po ledjima...skoro da kao maca prede
obozava da me skakalja a zna da skakljiva sam svuda i onda is cista mira se zaleti i cmokne uho il lizne oko ja vičem fuuuuj a on se kao djete smije..
nedeljom kuha ručak on ako ja radim i kad je na godisnjem zajedno kombiniramo...
Kupuje slatkise koje volim..cak i papuče za posao iako pojma nema kakve volim..dobro me zna,tako da kad kupuje poklon uvjek pogodi..
Vodio me baki,jer je vrlo lose..na sam Bozic je presao 600km da bi ju ja vidjela...
Iz Knina je nosio tresnje kada su prve počele on zamolio čovjeka da sam trudna i da bi me htio iznenadit i obradovat(a ja prije toga mu rekla kako jedva cekam da ih bude)..
Sjetit cu se ja jos toga,,,

Divna tema,jedna od ljepsih dosada
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom