Pogledaj jedan post
Old 15.10.2015., 12:19   #76
-ujutro me uvijek budi zagrljajima i poljupcima, ponekad me nit ne probudi vec to obavi nevezano da li cu shvatit da sam "izmažena " kao da mu to zadatak svako jutro xD

-ponekad kad pricamo zna mi motat kosu oko svog prsta i tada mi je presladak , jer izgleda kao da to nesvijesno radi , isto tako zna mi popravit frizuru kada smo negdje , nemogu opisati koliko mi je tada simpatican jer zna koliko mi zene pazimo na svaki detalj

-oboje volimo jesti špek skupa , i svaki put kada reže tu i tamo meni da komadic da ne cekam dugo

-konstantno "pricamo" dok on spava velika je pricalica dok je u snovima , i tako on pocne pricati o igricama, o poslu, o necem sto sam ja njemu pricala dan prije te onda ja nastavim pricati o tome i on meni odgovara na neki svoj cudan nacin na koji sam vec navikla i cak ga razumijem a usputno se uvijek nasmijem , pa ujutro mu napomenem o cemu smo pricali dok je on spavao

-kada lezimo , ako ja slucajno nisam si pokrila neki dio tijela onda on povuce dekicu i pokrije me dobro da se ne prehladim

-ponekad kad ga pogledam tipa dok lezim na njemu, zna se zagledat i reci: ma tko to ima lijepa okeca ?

-zna se cesto glupirati pa iskoci ispred mene i svojim lulekom izvodi helikopter pa umirem od smijeha

-kada ispusti svoje prirodne plinove xD i ako budu prilicno neugodni - napravi presmjesnu iznenadujuci facu (posto i sam sebe iznenadi neugodnim mirisom) i zdere se da se odem spasavat

-kada hodamo , obavezno se zagrlimo ili primimo za ruke , ali svatko ima svoju stranu on uvijek mora biti s moje lijeve a ja s njegove desne strane

-kada pada kisa i idemo do auta uvijek drzi kisobran i uvijek dode do vozaceva mjesta (jer ja vozim uvijek) otvori vrata i upelja me unutra , znam da nije mozda nes ovako special za cuti ali meni je to jos uvijek preslatko

-obozava kada ga skakljam samo donese nesto ili napravi po potrebi i stavi pred mene, te se legne - da moze mislim da bi poceo presti ko maca

Ima toga puno , ali nikad nije dosadno uz njega - uvijek me nasmijava i cini me sretnom
ady- is offline  
Odgovori s citatom