Pogledaj jedan post
Old 24.07.2016., 12:02   #189
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
Tebi je to što ljudi pričaju užasno stran pojam, ti jednostavno odbijaš razumjeti zašto ljudi glasaju za stranke kao ŽIVI ZID i slično i zašto za njih kad neće ni lijevo ni desno. Tebi je to jednostavno nemoguće ni objasnit ni nacrtati. Jednog dana budeš skužio, ne brini, onda kad ti valjda bude dosta da lijevi i desni prestanu uništavat domovinu i kad će svima napokon doprijet do ovo malo mozga koliko je još Hrvatima ostalo da bi možda neki ispravan smjer bez kriminalaca i foteljaša bio bolji izbor pa možda jedna takva stranka napokon dobi 25-30 % glasova sa par sličnih novih stranaka u koaliciji a da nemaju ništa ni sa lijevom ni desnom strujom. Kad to shvatiš budemo pričali, dotle slobodno ti tupi zašto, o dvotrećinskoj većini, kako se zakoni donose i slično.
Zabadava je takvima to crtati, kao što sam rekao radije bi i djecu stavio pa da ne troše i ne rade nove dugove i smanjio bi se dug, a bar neki zakoni promijenili, a oni zaradili honorar i još bi nešto naučili, nego da nam ostanu isti "sveznajući" lihvari koji znaju jako dobro krasti
Tko ne kuži što mi ostali želimo i zašto baš netko kao ŽIVI ZID, taj neće ni shvatiti, za takve koji ne mogu shvatiti postoji naziv "foteljaši i koristoljupci, često završe u HDZ, SDP, ili u koaliciji s njima. Takvima promjena države nije primarna stvar, tako da je takve komentare i njihove vlasnike najbolje ignorirati, gledaju samo svoje dupe.

Mlad sam još, imam vremena čekati, ŽIVI ZID je napravio velik pomak, a nije ni na prvim izborima još kao stranka, pa nema sumnje da će i kao stranka napraviti veći iskorak od bilo koga drugog. Ako neće, doć će netko novi, čekanje nije problem, čekali smo 25 godina, ali ipak se nešto pokreće, znači isplati se, dolaze mladi i pametni ljudi.
SeekerOfLove is offline  
Odgovori s citatom