Pogledaj jedan post
Old 29.04.2017., 01:51   #8
Quote:
Iskra3 kaže: Pogledaj post
Meni je pomogla teretana i to iskljucivo rad na spravama, niti jedan drugi sport. Osim sto izbacuje negativu daje i uzemljenje i neku stabilnost sto druge rekreacije ne. Taj sport mi je bio odbojan pa sam prestala ali s mentalne strane je bio najkorisniji.

Druga stvar je da u glavi odvojis neke stvari i da to pocnes promatrati kao tvoj dar koji drugi nemaju. I kad shvatis da ti zapazas stvari koje drugi ne mogu ni da zele. I onda to jednostavno iskoristi da sebe smiris i usmjeris u zivotnom pravcu koji je najbolji za tebe, unjesto da budes u ulozi zrtve, sto te dodatno crpi.

Meni je ta osobina jako pomogla u poslu jer sam mogla nanjusiti nevolje puno prije drugih i zbrisati na vrijeme)

Ja kad udjem ujutro u ured zn tocno kakve je tko volje prije i nego me pozdrave. Prije me to jako iscrpljivalo a sad me vise zabavlja. Da ne govorim o frajerima, tocno znam kad lazu

I najvaznije, prestani preuzimati odgovornost za tudje emocije i zivot i radije preuzmi prvo za svoj, razumijes li sto ti govorim?
Jasno to za sport, inace jako volim vjezbu i fizičku
Aktivnost, al kako si to pretvorila u dar, sta je bilo prelomno da te takve stvari vise ne diraju
jelich is offline  
Odgovori s citatom