Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 09:32   #72
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Da, taj momak je pobjegao iz JNA i otisao u gardu, braniti RH. A lik koji ovo pise je ostao i pucao po Vinkovcima. Danas pametuje kako nije trebalo napadati Mirkovce. Valjda je cetnike trebalo pustiti u centar Vinkovaca.
vidio sam ovaj upis i razmislio 10 minuta
po 1,Ona država koja ima takve ljudske,moralne i domoljubne kvalitete kao ti se ne mora bojati za budućnost.Ti nanjušiš sve one koji su slabi Hrvati ili pak rušitelji Hrvatske
Pod broj 2,
Dečko koji je poginuo se zvao Nade Rogić,moj prijatelj s kojim sam išao u isti razred i igrao u istoj malonogometnoj momčadi.
Pod 3,ja osobno mislim da si klon Steve Culeja
sad kad nema četnika udara se po nepoćudim ,recimo srbe ti ne možeš smisliti ali koalicija kao i Stevi je prihvatljiva
Stevi su brata ubili u Borovu pod komandom Vuleta,Stevo maše da se spomenik makne ali se sam boji,što ne pokupi svoje birtaše iz Ivankova i s 3-4 mace sori spomenika,,ali popapala guza gaže od straha,neka to rade drugi jadnici.
Meni da su ubili brata ,nema te sile da bi spomenik tim zločincima stajao.
I za kraj nadam se da će takvoj hrvatini sad bar greškom dići 100% mirovinu tako da imaš više vremena prodavati maglu.
Ima se dosta pisati o temi oko Vinkovaca ali vjerojatno to ne odgovara ondašnjim gospodarima rata u trokutu Osijek-Vukovar-Vinkovci
i ima jedna stara poslovica,,ako daš budali da te spusti na svoj nivo i nabaca se na tebe blatom..nemožeš se oprati..budala je to
lp
kakma is offline  
Odgovori s citatom