Pogledaj jedan post
Old 13.01.2007., 20:03   #5
1. Iritantno do bola: Djeljenje džabalesku savjeta od baba koje su rodile i opisivanje svih njihovih tegoba u trudnoći, te poroda u tančine.

2. Ubeiritantno: Bratimljenje trudnica. Ono - mi smo jedna sekta spike. I žene kojima se od kada im test pokaže 2 crtice apsolutno čitav život svodi na žlabranje o trudnoći, bebi, odjeći & opremi za bebu...

3. Svjecki iritantno: u polupraznom tramvaju ja istrbušena, s vrećicama u rukama, stojim. Babe (žene, female, majke, sestre) sjede i okreću glavu od mene proučavajući okolne fasade zgrada.

4. Balkanski iritantno: Osim osobnih pitanja koje zadiru u ginekološku sferu je i: Jel muško? ili jednostavno zaključak - Sigurno nosite dečka.

5. E, umalo zaboravih i objašnjavanje (kako se termin približava) od strane već đomba roditelja "kako su nam ovo zadnji dani spavanja", isticanje toga u svakoj mogućoj i nemogućoj prigodi, kao da smo ja i muž dvoje retardiranih 12-godišnjaka.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom