Pogledaj jedan post
Old 21.02.2012., 15:41   #478
Kad sam bio mlađi, volio sam tri stvari: alkohol, seks i drogu. Nerijetko bih pomiješao dvoje od toga, ili čak svo troje i to sam često radio. A bio sam sklon i humoru. Što da vam kažem, strava frajer. Jednom prilikom sam se toliko napio, da nisam bio u stanju za seks. Moja partnerica me tada ponudila nekom bobicom i rekla da je to prirodni afrodizijak. Čvaknuo sam, a da to nisam ni znao, bobicu bunike. Odjednom su mi ionako nesređene misli postale čiste, ali malkice...uvrnute. Nisam više bio u žbunju, bio sam u začaranom trnju, a umjesto Trnoružice, moja partnerica se pretvorila u Marilyn Monroe. Ne sjećam se što se događalo nakon toga, ali probudio sam se u policijskoj stanici. Imao sam i cimera koji mi je obznanio da sam za vrijeme seksa zadavio maloljetnicu. Tu večer sam završio na psihijatriji. Očajnički sam trebao cigaretu, i nakon što sam je užicao, izišao sam u dvorište bolnice, s namjerom da obavim nuždu. I tu je bila maska guy fawkesa, koju je netko ostavio na podu, polovično naslonjenu na zid zgrade. Urinirao sam po njoj dobrih pola minute, pa sam se vratio unutra.
Gorštak is offline