Pogledaj jedan post
Old 09.02.2010., 11:54   #14
Quote:
RIan@ kaže: Pogledaj post
tu sam, pozdrav svima...
nažalost i nemam neke dobre vijesti... ova active03 krema se pokazala dobrom nekoliko dana, čak mi se činilo da će se sve povući, a kad ono sve ispočetka
međutim bila sam u međuvremenu kod ginekologa i potvrdila je da nije riječ o gljivicama ili bakterijama nego očito o nekakvom dermatološkom problemu... sad čekam pregled kod dermatovenerologa i onda opet početkom 3.mjeseca kod ginekologa da vidimo ima li pomaka...
sve moguće sapune i sredstva za pranje sam izbacila i sad je aktualna samo voda i pamučno rublje, a nakon svakog pranja se mažem nekim gelovima od nevena/aloe vere, kupila sam ih u ljekarni po preporuci... simptomi ne nestaju, ali bar te kremice suzbiju svrbež i peckanje do idućeg pranja pa mi je bar malo lakše...

eto, nije išlo na gore, ali ni na bolje...

pokušat ću i s tom kamilicom, to mi nikako ne može škoditi, imam osjećaj da ni doktori nikad neće shvatiti što je to točno i kojom kremom/tretmanom bih to riješila

Ja sam to prije nekoliko godina imala. Svrbež, zadebljenje (od tih ljuskica) ma vanjskim usnama blizu otvora za vaginu. Spasilo me to što sam se sudržavala od češanja. Jedva.
Ginekološku sve u redu. Ja sam koristila čiste ručnike (samo za mene), toplu vodu, malo bih natapkale kamilice (ne one instant, nego kupljene na tržnicu kod žene iz sela) i namazala Niveom. I prošlo nakon nekog vremena i nije se pojavilo. Probaj i Plymcol, nije ni on loš.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom