Pogledaj jedan post
Old 05.04.2006., 17:38   #14
Quote:
Almorah kaže:
Ne znam, njihov odnos je njihov odnos, mozda tu ima i dobrih stvari. Ima puno neodgovornih frajera koji s vremenom odrastu.
Almorah, nikad se ne bi usudila 'petljati' u takve stvari. Bliske smo prijateljice i
otvoreno razgovaramo o tome.
Tebi Almorah,želim svako dobro, drago mi je da si donijela odluku, možda je teško u početku, ali dugoročno - svakako bolje riješenje.
O tome se i radi - ona mi je sama priznala da ih otac njene djece 'uništava' (tako se izrazila); željela je reći da ona u takvom odnosu postaje 'loš' roditelj svojoj djeci, jer je nesretna, isfrustrirana, stalno u nekim očekivanjima, ponavljajućim svađama itd. (žali mi se već gotovo godinu dana)
Naravno da u svakom odnosu ima dobrih i loših stvari. Nikad nije sve crno ili bijelo. Zbog toga i jesu odnosi 'zapetljani' i nije tek-tako lako donijeti odluku o prekidu neke veze u kojoj nema djece, a kamo li kad su tu i djeca.....
Bude loše razdoblje......pa onda dođe dobro razdoblje koje ima svoj rok trajanja....pa onda se loše ponavlja, pa malo dobroga, pa onda opet loše i tako stalno......ubitačno, iscrpljujuće,.....
Almorah,
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom