Pogledaj jedan post
Old 02.05.2008., 23:18   #18
osjecam,vise nego sam bila svjesna.4 puta sam bila u 4 razlicite kuce,2 puta kod prijateljica moje mame i 2 puta kod svojih prijateljica.u svima mi se desilo isto,pa cu pisati u jednini.dakle,prije nego udjem u kucu osjecam se dobro i veselo,ali kad udjem osjecam se kao da me lovi paranoja...tesko disem,oblijeva me hladan znoj,kao da me netko prati u mraku....raspitala sam se o tim familijama i doznala da je netko izvrsio samoubojstvo,ili nedavno preminuo ili da je osoba kod koje sam bila,jednostavno zla.inace,po zanimanju sam kozmeticarka,klijenti su me toliko voljeli da sam ponekad radila i duple smjene,jer kako kazu,nakon nekog tretmana,nejcesce masaze,osjecaju se preporodjeno...neznam jel to zbog energije ili zbog moje iskrene zelje da se osjecaju bolje(masiram sklopljenim ocima,usredotocim se na osobu i u mislima joj zelim svako dobro)..inace,miljenica sam svih ljudi koje susrecem svaki dan..kazu,ugodno im je samnom....

moze i meni link?bila bi jako zahvalna,da jednom za sva vremena znam o cemu se radi
LillyDoe is offline  
Odgovori s citatom