Tema: Lada Niva
Pogledaj jedan post
Old 06.05.2007., 18:27   #20
pa skupe expedicije imaju para da plate skupa i modifikovana vozila, koja su naravno bolja od nive, al teško koji fabrički đip za "široke narodne mase" mož ono što i niva... a i niva je pravljena ko "potrošna roba", peri-deri i kad stane totalno, kupiš drugi i opet sve iz ponova, dok se "skuplji đipovi" šarafaju dok dušu ne puste i onda kukaj i zapomagaj jer ti valja pljunut 20-30 kila eura za novi... il više kila eura..


nebulozno je govoriti da je niva bolja od Cayenne-a kao "sklop", za grada i onako po prirodi vazda bi Cayenne-a uzeo, l za šume i vukojebine.. niva je ZAKON, ne samo zato što ide po flak, neg o zato što mi jei nije žao zaletiti u kakvo grmlje il kamenje dok bi Cayena čuvao ko oko u glavi da se nedaj božene ogrebe a da ne pričamo i kakvom kvaru il otpadanju točka il nečeg drugog...

i još jedna stvar... lada se evo proizvodi 35 godina u istom obliku i iste mehanike i opet nalazi kupce i boga pitaj dokad će se proizvoditi... što čisto sumljam da če Cayen biti tako dobar i proizvoditi se isto toliko dugo vremena..


niva je ko i bager, valjak, grtalica.. namjensko vozilo...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom