Pogledaj jedan post
Old 22.04.2011., 13:46   #13
Evo da pojasnim neke stvari. Ja sam u kasnim četrdesetim godinama. To planiram realizirati negdje u 10. mj. ako bude sve po planu.
Ne volim hotele. Pranje suđa i takve stvari me ne brinu. Osim toga dugoročno rentanje stana trebalo bi biti jeftinije po logici stvari. AI hotel za mjesec dana ne znam gdje bih našao za recimo 750 eura mjesečno. A gdje je i džeparac…
Ne bih u neki megalopolis ali grad od cca 50-100.000 ljudi pa do grada recimo veličine Zagreba. Na to sam navikao. I da ima normalne sadržaje za zabavu. A ne da je neka pustoš. Ja sam gradsko dijete. More jako poželjno.
Sponzoruša se ne bojim. S njima sam i dosad imao iskustva. Dapače koji put su i dobro došle onako za mjesec dva ako već nemam nešto za stalno...
Cijena 750 - 1000 eura uključuje sve. Osim toga mogu još zaraditi cca 200-300 eura mjesečno radeći na compu. Ili ako tamo uleti neki part time job nisam protiv ali ne bih volio da je to pod moraš.
Svjestan sam da nema idealnog mjesta ali volio bih prijedloge da mogu zbrojiti pluseve i minuse...
Tajland? Da znao sam da će pasti taj prijedlog ali nisam baš fan Tajlanda. Ili možda nisam bio na pravim mjestima. Previše mi je turistički (čitaj gužva) a upravo zbog turista nije više što je bio. Čitam ljudi se žale na overpricing. A molim gdje u Tajlandu? Tajland je jako velik. Kada bih već birao takvo mjesto radije bih recimo uzeo Keniju. Više mi se svidjela od Tajlanda.
Kanari? Interesantno. ali čini mi se da bi mogao biti problem cijena i žena. Tu sam slabo informiran.
Brazil? Ne znam portugalski a čitam i problem sigurnosti. Ali interesantno svakako. I gdje? Brazil je ogroman. Rio mi nekako ne ulijeva povjerenje. Kriminal i previše turistički…
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom