Tema: Bilijar
Pogledaj jedan post
Old 17.01.2004., 17:29   #17
Re: Re: Biljar

Quote:
husky kaže:

Biljar je sport, ali nesto na razini saha. Pasivan je i ne zahtjeva nikakvu fizicku ni psihicku spremnost.
Naravno da bilijar jest sport. Ne zahtijeva psihičku spremnost!? Šah i bilijar zahtijevaju savršenu koncentraciju i maksimalnu psihičku spremnost. Bezbroj puta veću nego, na primjer, nogomet.

Što se stolova tiče, po bircevima najčešće srećeš 6-ice i 7-ice. Cijena rabljenog stola varira s obzirom na stanje, ali za 500 eura trebao bi dobit super stol. Stol u principu nije skup, ali trebaš paziti na to da imaš mjesta za njega. Nije dovoljno da stane u neku prostoriju, treba imati na umu da ćeš se oko njega kretati i zauzimati razne pozicije.

Ja sam 1994. iz jednog birca kupio sedmicu u dosta lošem stanju, ali sasvim solidnu za pijanke s društvom. Platio sam 400 maraka, dakle 200€, a za to sam dobio stol, kugle, nekoliko štapova, držač za štapove, puno kiksa, i dva lustera. Ispada da sam stol dobio besplatno

Najbolje ti je pogledat u Plavom oglasniku pod "ugostiteljska oprema", ili nekom lokalnom oglasniku ako nisi iz Zg.
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom