Pogledaj jedan post
Old 26.05.2016., 03:38   #8
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Možeš navesti neki konkretan primjer za tu objedu generala Glasnovića?
Otvori bilo koji njegov govor iz Sabora i vidjet ćeš, nema veze raspravlja li se o obrazovanju ili o proračunu, uvijek će svaku temu povezati s komunizmom. Svaku.

Ipak, moj favorit među njegovim verbalnim proljevima je s prosvjeda protiv homoseksualaca:

"Dobro je viditi ove mlade ljude ovdje, vas je dobro vidit. Da niste zaboravili vjeru vaših djedova i pradjedova. Ovo je više nego gay parada. Nama je dosta da manjina terorizira većinu. Tu smo probali u ovoj hrvatskoj državi, ovo je Kroslavija, ne hrvaska država za koju smo se mi borili. Mi smo proveli lustraciju u suprotnom smjeru. Dosta nam je medijske blokade. Dolazimo u dekomunizaciju. Tražimo da svaki, da hrvatski časnici, da se vide na HTV-u, na Yutelu. Tražimo da se govori o abortusu, gdje je milione ljudi abortirano u Europi. Da se govori o udaru na temelje hrvatske državnosti, na naše vrijednosti. Nemojte odustat. Jer ovi ljudi koji oće prosvjedovat, ta manjina koja terorizira većinu, nek idu prosvjedovat u Rijadu i u Sjevernoj Koreji, a ne ovdje u hrvatskoj državi. Vidimo da ovdje hrvatska policija, hrvatska policija legitimizira ove mlade ljude, traže iskaznice, a tu u Zagrebu živi čovjek koji je odgovoran za smrt deset tisuća ljudi u Macelju. (...)
Šta imamo u Hrvatskoj? Imamo komunizam nakon komunizma, da nikad nije provedena lustracija, provedena je u suprotnom smjeru. Za Hrvatsku i svi uz Krista protiv komunista!"


Znači: Kroslavija, lustracija, Yutel, temelji hrvatske državnosti, Riyadh, Sjeverna Koreja, komunizam poslije komunizma i Isus Krist - na prosvjedu protiv ljudi koji se zalažu za priznanje prava iz svojih životnih zajednica. Je li ti sad jasno?

Jer ako nije, potraži kako kako njegova izborna jedinica ima "skoro četri milijone pripadnika", i onda krene o jugodiplomatima, ljudima okaljanim komunizmom... u svakom slučaju, tužna pojava u Hrvatskom saboru.
Stravinsky is offline  
Odgovori s citatom