Pogledaj jedan post
Old 26.05.2016., 13:03   #19
Talking

Quote:
Stravinsky
Ipak, moj favorit među njegovim verbalnim proljevima je s prosvjeda protiv homoseksualaca:

Quote:

"Dobro je viditi ove mlade ljude ovdje, vas je dobro vidit. Da niste zaboravili vjeru vaših djedova i pradjedova. Ovo je više nego gay parada. Nama je dosta da manjina terorizira većinu. Tu smo probali u ovoj hrvatskoj državi, ovo je Kroslavija, ne hrvaska država za koju smo se mi borili. Mi smo proveli lustraciju u suprotnom smjeru. Dosta nam je medijske blokade. Dolazimo u dekomunizaciju. Tražimo da svaki, da hrvatski časnici, da se vide na HTV-u, na Yutelu. Tražimo da se govori o abortusu, gdje je milione ljudi abortirano u Europi. Da se govori o udaru na temelje hrvatske državnosti, na naše vrijednosti. Nemojte odustat. Jer ovi ljudi koji oće prosvjedovat, ta manjina koja terorizira većinu, nek idu prosvjedovat u Rijadu i u Sjevernoj Koreji, a ne ovdje u hrvatskoj državi. Vidimo da ovdje hrvatska policija, hrvatska policija legitimizira ove mlade ljude, traže iskaznice, a tu u Zagrebu živi čovjek koji je odgovoran za smrt deset tisuća ljudi u Macelju. (...)
Šta imamo u Hrvatskoj? Imamo komunizam nakon komunizma, da nikad nije provedena lustracija, provedena je u suprotnom smjeru. Za Hrvatsku i svi uz Krista protiv komunista!"
Legendarno. Ovaj zbrčko ide u paru sa Davorom Pavunom....
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom