Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 17:29   #83
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Moj Tata je imao jako prośirene vene na nogama i dosta njih je bilo jako ispupćenih -kao kada bi se śtapić za grickanje presjeklo po duljini u polovini i postavilo na kożu.

Pio je svaki dan bijeli luk u kapsulama.
Poslije oko 1,5 godina uzimanja istih, imao je noge kao "dijete".
Vene su se nevjerojatno smanjile, tako da se ih skoro uopće nije vidjelo a ispupćenost je nestala -koża je bila ravna.
Brat moje kolegice s posla, godinama je imao jednu kvrgavu debelu venu na straznjoj strani noge. I kaze da mu je proslo proljece jednostavno nestala s noge. Noga je bila ravna bez ikakvih oziljaka. Nista posebno se nije trudio niti zna od cega je nestala, niti mu je njegova lijecnica mogla objasniti sto se moglo dogoditi.
Kad bi bar vise losih stvari moglo i htjelo ishlapiti tako bez traga

Ovo me bas zanima, ja sam tretirala vene ugfs metodom i razmisljam bi li ovako nesto bilo dobro uzimati kao preventivu da ih sto dulje odrzim u ovom trenutnom stanju.
Nije problem u nicem osim u isparavanju tih mirisa... jel ti poznato jel se osjeti kad se tijelo oznoji.
Bzduci da radim aktivan posao, a medu ljudima sam ne bih htjela da zbog mene ljudi bjeze van trazeci malo cistog zraka
avelina is offline  
Odgovori s citatom