Pogledaj jedan post
Old 26.08.2009., 10:59   #19
Quote:
nyla kaže: Pogledaj post
Haj! kakve veze imaš sa udrugom u Zaprešiću? Mislili smo otići pogledati sovicu drugi tjedan, kaj misliš jel bi nas pustili? Ajd please pitaj kak je pa da klince razveselim . TNX

Oni pomažu meni i ja pomažem njima. Sovica je dobro, biti će operirana i sve bu ok. Javim kad je izoperiraju.
Što se posjeta tiče ne, jer to nije zoo vrt, tamo su divlje životinje koje moraju ostati divlje kako bi se mogle pustiti nazad u prirodu. Tako da su posjete zabranjene i to je jako dobro za životinjice.
Njihova svrha nije držanje životinja u kavezu već se brinu o bolesnim i ozljeđenim životinjama dok ne ozdrave i onda ih vraćaju u prirodu i kad bi te životnje bile u prisnom kontaktu sa čovjekom više se nebi mogle vratiti u prirodu a moraš priznati da im je tamo nabolje mislim u prirodi.
Ne znam koliko dječica imaju godina ali razgovarajte o divljim životinjama i njihovom životu i o tome kako bi sovica bila nesretna da zauvijek ostane u kavezu. Djeca su jako senzibilna na životinjice i ja imam problema sa svojim petogodišnjakom kad se mora odvojiti ali onda smislimo dobru priču kak je životinjici puno bolje tamo gdje je sada onda me davi istina s tom pričom 1000 puta ali na kraju je i on sretan ako su njegove životinje na nekom dobrom mjestu.
U nadi da će sovica brzo ozdraviti i opet letjeti u nebeskim i šumskim prostranstvima ljubim dječicu i pišemo si.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom