Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 17.09.2017., 11:47   #5847
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post

I stvarno,nakon 2 tjedna uzimanja ulja crnog kima, prestaju jutarnja kihanja, prestaju osipi po kozi....ja cvatem jer sam konacno pronasla nesto sto nije kemija i cime si pomazem...
Problem je u tome sto su sve te "zdrave" namirnice i preparati vecinom i jos bolji detoksikatori i ubrzavaju probavu....
A meni je to problem jer vrlo brzo od svega toga, meni se probava toliko ubrza da idem na wc cijeli dan, pa onda naravno kao posljedica toga opet plesem na rubu anemije, pa opet jacaj krv, uzimaj probiotike da se probava vrati u normalu....i tako u krug...
A meni je tako od svega. Par dana bude super, dva tjedna najdulje sto sam izdrzala, i tako cijelu ovu godinu.
Te oscilacije me izluduju.
I evo nisam pila ulje par dana, probava opet za pet, ali vratili su se osipi i kihanje.
Prekjucer opet uzmem ulje, jucer dan provedem na skoljci
I nikako naci tu zlatnu sredinu....
Ali ajde....bar sam se detoksirala vec u deset nevrata ove godine....

jesu te sirove namirnice iz dućana ili iz provjerenog eko uzgoja? ove u dućanu se špricaju nano premazima da duže traju i ljepše su za vidit. uz svu kemiju bez koje ne rastu. makar ovaj kamionđija kaže da se sokovima od sirovih namirnica iz dućana izliječio, dok je vozio kamion...:

Quote:
Dave the raw food trucker, interviewed by Markus Rothkranz ...

https://www.youtube.com/watch?v=a8-IIb4nqWU

8 Jul 2012 ... Obese trucker weight loss before and after on raw vegan diet doing green juices ... Markus Rothkranz .... One of the best interviews I have seen.
https://www.youtube.com/watch?v=a8-IIb4nqWU

evo meni več par dana probava odlična od koštica od marelica (iz eko uzgoja), pojedem ujutro, upodne i navečer jednu uz budwig dijetu ujutro. pod odlična probava znači da ne tražim di su zahodi po putu prije nego negdje krenem. isto tako sam prije par tjedana jeo po jednu sirovu ciklu i mrkvu.

što se tiče alergija općenito jedne godine mi je pomoglo kaj sam čitavo proljeće pio zeleni čaj. ali sam kasnije čitao da nešto on povuče u sebe pa nije zdrav. zatim jedne godine mi pomoglo pijenje čaše vode s malo neem-a (na vrh noža), ali opet navodno može napast jetru, pa sam odustao...

što se tiče jestivosti sirove hrane. svojedobno sam na posao nosio tortilje (znam da to nije 100% sirovo, a može se zamotat i u list kupusa da nisi čudakinja koja jede sirovo iz kutije) a u njima naribano sirovo plus kozji sir plus chili u prahu. pa je bilo i jestivo i zasitno i ok za probavu.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline