Pogledaj jedan post
Old 08.12.2010., 18:23   #1494
imunološki nalazi

Pozdrav
Primljen sam u bolnicu 2.11.(pušten 27.11) na infektivnoj zg zbog visokih temeperatura do 41 uz užasnu tresavicu po sat vremena i kašljanje,probali su sa svim voltaren,ibuprofen sve bezveze temeperatura i dalje ostaje onda su prešli na medrol 64mg tad je prestala i nije ju bilo tijekom sljedeći 2 tjedna tada pralaze na postupno smanjivanje medrola na 16 mg-naparavili su sve moguće nalaze na sve bolesti,rentgene,ultrazvuk srca,abdomena,limfnih čvorova,snimana je i štitnjača u vinogradskoj,napravljena kolonoskopija,EKG,CT-mozga,abdomena i prsnog koša i biopsija jetre koja je pokazala da ima oštećenja(upućuje na toksično trovanje)jetreni enzimi ALT,GGT,CRP su još povišeni al u opadanju od zadnjeg puta.Mene zanimaju ovi nalazi imunološki koji su svi bili negativni kad sam došao u bolnicu nalaz iz 23.11. pokazuje da je :
ANA -negat
ANTI DS DNA-15
ENA-graničan
ANCA-pozitivan
ANTINUKLEOSOM-61

Danas mi ga je Dr. na kontroli pokazao i veli da sve upućuje na AUTOIMUNU BOLEST i daljne kontrole na REBRO

ŠTO VI MISLITE O OVOME !KAKO JE MOGUĆE DA SU SE TA ANTITJELA TAKO BRZO STVORILA,NALAZ JE BIO NEGATIVAN DOK JE TEMPERATURA TRAJALA
kalisto is offline  
Odgovori s citatom