Tema: Smeđa kosa
Pogledaj jedan post
Old 10.05.2013., 08:21   #2312
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post
curke upomooc !!!!

svoju prekrasnu, zdravu smede-crvenkastu kosicu sam isla bojati palete tamno smedom bojom (jel radi promjene) i ispala mi je CRNA KO CADA !

pliz, pliz dajte neki savjet kako da dodem do neke svijetlo cokoladne boje (to mi je prirodna boja kose) znam da trebam blajhat, samo ne znam hoce li mi to blajhanje ista pomoc i hoce li mi unistit jako kosu (rijetko se farbam, imam jako gustu, dugu kosu i nisam se nikada blajhala) ?? isla bi naravno kod frizerke, al tek kroz nekih 2-3 tj. da mi se kosa oporavi jer me strah da mi nakon tog farbanja blajh ne pozdere kosu

dakle pitanje je: hoce li mi blajh pomoci i hoce li mi jako unistit kosu ? i dali bi (nakon blajhanja) mogla doci do neke svijetlo cokoladne boje i onda se nikad necu farbat, samo cu stavljat takav preljev

e i da..imam dosta crveni pigment ne znam jel to ima ikakve veze.. molim vas cim prije odgovorite jer sam ocajna

naravno da ce ti blajh ostetit kosu. meni je cak blajh kupka onako dobro ostetila.
ja bi na tvome mijestu probala nesto drugo,ako si friško ofarbana, probaj izvuci boju sa limunskom kiselinom i vrucim uljima.
kod mene je upalilo. možda uspiješ izbijeci blajhanje svakako se isplati pokušat, jer kiselina i ulje ,pogotove maslinovo, jako izvlace boju.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.

Zadnje uređivanje sijandraffm : 10.05.2013. at 08:27.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom