Pogledaj jedan post
Old 30.03.2011., 16:32   #14
Quote:
žeks kaže: Pogledaj post
Evo moje zadnje iskustvo sa hp expressom koji preporučujem da izbjegavate ako ikako možete!

U petak mi je hp expressom poslan paket (masa 798g s opcijom drugi dan do 15 sati, otkupnina 2000kn, izdvojeno). Pošiljatelj me obavijestio da će poštarina doći oko 50kn. Na paketu je napisano plaća pošiljatelj 56,20kn.Paket je stigao u ponedjeljak i poštarina je iznosila nemalih 129,40kn.

Prema računu koji sam jedva dobila u pošti:
poštanska uputnica po stopi 3,66% - 73,20kn
... (ne vidim početak riječi na računu) u PU od 0,2-1kg I zona - 34,00kn
izdvojena hpexpress pošiljka - 15kn
hp express otkupnina - 7,20kn


Ono što je nepropisno odrađeno je sama dostava. Ja paket nisam primila na svojoj kućnoj adresi,već mi je dostavljena obavijest umetnuta na vrata - imamo sandučić u prizemlju, niti me je dostavljač pokušao kontaktirati niti je pokušao u drugom navratu dostaviti. Vrijeme dostave je bilo do 15, a on se pojavio u 10 ujutro i to je po objašnjenju radnice u pošti dovoljno. Valjda bi trebalo uzeti slobodan dan da bi se čekalo poštara. Ja radim do 13h i prije 14 sam bila kod kuće. Pitam se zašto je onda plaćena tako skupa usluga koja se i prikazuje kao dostava od vrata do vrata, kada je paket ponovno bio bacan po pošti, te sam po njega morala otići u grad, trošiti dodatno svoje vrijeme i novac! Meni očito nije pružena usluga koju sam platila, jer je paket dostavljen kao običan, tj. kao regularnom poštom.
Također, postotak koji uzimaju od otkupnine je bezobrazno visok!!!

Naravno da sam poslala mail sa pritužbom u Hp,međutim njih nije briga....fraze i gluposti o zadovoljnom kupcu....

NIKAD VIŠE HP EXPRESS!!!!
Dostava u ordeđeno vrijeme u intervalu 1h se dodatno plaća 50%, a ovdje to nije plaćeno...
Xyz is offline  
Odgovori s citatom