Pogledaj jedan post
Old 24.03.2013., 19:10   #4329
Quote:
RobyH kaže: Pogledaj post
Znam razliku izmedju kotla na pelet i cm kotla.PEL TEC dolazi na trziste ovu jesen a ja zurim. Malo sam oprezan i pitam dali pravi pelet kotao u eksploataciji radi manje problema manje trosi i jednostavniji je za rukovanje od modificiranog kotla s krutih goriva uz pomoc pelet plamenika? Cijena cijelog kompleta se malo razlikuje servisna sluzba je navodno dobro organizirana.Sjecam se jednog posta u kojem pise da su neke rupe na bio junko premale. Kakva su iskustva korisnika servisera i instalatera,pozitivna i negativna.


Pa ne treba neka velika pamet da se zaključi da su se dečki iz JUNKA malo zaigrali sa veličinom cijevi. Ovo je pogled odozgor na VBR sa turbulatorima. Ono malo smeđe i sjajno sa žicama je senzor temperature, pa dečki dragi tako ni moji unuci ne bi spojili glavni senzor, koji upravlja sa svim funkcijama kotla.

Bez obzira na neke dobre zamisli, šamotirano ložište i VBR sa turbulatorima , konstruktori su pokazali totalno nepoznavanje pravila struke.

Fotka je već bila na ovom forumu i relativno je stara , ako netko ima noviju , sa nekog novijeg modela bilo bi lijepo da je tu postavi

Zadnje uređivanje ramzay : 24.03.2013. at 19:17.
ramzay is offline