Pogledaj jedan post
Old 29.05.2008., 10:33   #14
Quote:
SSy kaže: Pogledaj post

meni nisu nikada oticali zglobovi. ja imam one setajuce bolove, ali nista strasno. omega 3 masne kiseline djeluju protuupalno, pa bih ti preporucila da uzimas laneno ulje, jer ono ima dobar odnos omega 3 i 6, kada su u pitanju upalna stanja..
Hej, SSy a što su ti to šetajući bolovi? Možda govorimo o istoj stvari..
Meni isto tako nekada otekne palac jedne ruke, nekada koljeno, nekada osjetim neku čudnu bol/oteklinu u kralješnici.. al to prođe preko noć bez nekih poteškoća!!

Quote:
SSy kaže: Pogledaj post
sto se tice sokova, ti mozes sa svjeze cijedjenim sokovima od povrca dosta sebi pomoci. malo pogledaj po internetu sta je dobro za zglobove. recimo, sok od mrkve je nevjerovatno zdrav. potrazi malo i breussovu terapiju. ako pomaze u borbi protiv raka i leukemije, onda definitivno moze i nama pomoci. recimo, sok od kupusa je dobar za detoksikaciju organizma, a nije ni loseg ukusa. malo djumbira, mente i sve se moze progutati.
Uf probati ću to raditi, jer obožavam voće, al reci mi jel imaš ti nekakv sokovnik, ili to ručno miksaš/cijediš?

Quote:
SSy kaže: Pogledaj post
jesu li kod tebe leukociti niski? kod mene je interesantno to da mi je ''imunitet opao'', kako su to do sada percepirali, zbog alergija. medjutim, sve prehlade, gripe, mene to zaobilazi, a leukociti i dalje niski (leukopenija).
i, imas li mozda povecane limfne cvorove na vratu?
Leukociti su okej..cijela krvna slika je manje više ok..osim sedimentacije.. i jedino me na početku dijagnosticiranja uplašilo što su našli Epstein-Barr virus, i neki anti strepsolisyn mi je bio jaaako visok.. al nemam pojma što je to!
Žlijezde otiču.. ooo da!! Al ne na vratu, nego kod ušiju..ujutro znam biti jako "lijepa".. kad jedem, pričam to se smiri..
Obično otiču kad se dan prije jako umorim, putujem, itd pa onda kad odem spavati buknu al nije to nešto s čim se ne mogu nostiti..sve mi je više manje za 5!
mrkvica_ is offline  
Odgovori s citatom