Pogledaj jedan post
Old 20.12.2007., 14:05   #18
Ljudi moji pa jel ovo moguće u našoj ovoj jadnoj državi....zovu me pred Božić ove hijene iz socijalne skrbi da bi trebalo potpisat da želim biti skrbnik ocu (kojeg nisam vidila 20 godina i koji nije kune slao nikad) kao da je on sad star i nemoćan trebalo bi netko da se brine o liječnicima i financijski ga uzdržava...dolazim ono polu-luda u centar sa sestrom koja je još luđa od mene kad neki pravnički ass-hole na ego tripu tlači majku koja je stajala prije nas(sa maloljetnom djecom) da uzdržava oca pijanca (nešto u tom stilu nisam sve čula jer sam se morala uzdržavat od poriva da ga gađam cipelom),djeca nikako obučena, uplašena, al to nije smetalo dotičnu hijenu da uru vrimena tlači ženu pravnim zavrzlamama da bi se oni riješili svoje obveze dok nismo došle nas dvi na red...da mi je bilo udavit ga preko onog stola...pili on nas kao "pa ništa vam ne povlači to skrbništvo" "ipak vam je otac"...jao kako smo se istresle na njega nije znao di mu je glava nakon toga (tamo ispao živi skandal u centru ljudi nas došli smirivat) ...ne mogu virovat kakvi to ljudi tamo rade...rade li oni išta u korist djece?...
ileana_ is offline