Pogledaj jedan post
Old 12.08.2017., 19:14   #11542
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
I što želiš reći da cijena slatkiša određuje "normalan život"? Nekad je odnos cijena bio kakav je bio a danas je drugačiji, nekad je naranča ili banana bila među skupom egzotikom a danas je među jeftinijim voćem. Ali ponavljam, ako nemaš novaca za kupovne kolače peci svoje ili kupi kutiju napolitanki.
Ne to nije što želim reći. Moga si i veću glupost izvalit. Znam ja da se nekad srdela bacala a danas je kilo 20kn. Ili više. Znam da je sirotinja imala maslinova ulja i sve pripremala na njemu a danas je litar 70kn ako valja i ako znaš čovika tj. ako ti se posreći. Istovremeno litar parfemisanog djevičanskog sranja košta 29,95kn. Drek tj. kako u dalmaciji kažu govno.

A taj loš argument s pečenje kolača još nisi odbacio. Zašto? (ovo zašto je retoričko). jedem kolače svaki dan. Jedan ili dva. I čudom se čudim idijotima koji cjene prihvaćaju zdravo za gotovo ili ih psihopatološki racionaliziraju.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline