Pogledaj jedan post
Old 18.08.2017., 20:35   #8500
Quote:
52225 kaže: Pogledaj post
jel bi mi mogao netko nesto ukratko reci o smjerovima na diplomskom iz povijesti i anglistike? sve sto sam nasao na oglasnim plocama je vrlo sturo, pa sam mislio da je bolje da saznam iz prve ruke za sada mi je u planu upisati prevoditeljski na anglistici, dok sam na povijesti u nedoumici izmedu nastavnickog i moderne povijesti, makar sam cuo da postoji i neka kombinacija toga dvoje (?)
kombinacija znači da upisuješ nastavnički, uz obvezu polaganja nekih (?) obveznih ( u tvome slučaju sa moderne ) - mislim da na kraju dobivaš diplomu iz nastavničkog, ali ne i iz moderne. na modernoj ti predaje većina sa preddiplomskoga, osim banca čija juga nije obavezna ( 1918 - 1945 seminar sexy goran, 1945 - 1991 seminar smrdljivi martin ). možda griješim, ali je moguće da nema ni karijatide & anusicha. na nastavničkom glavnu riječ ima aždaja koren koja živi za trenutak kada će napokon uspjeti silovati malenog tvrtka, stalno rade na nekakvim pripremama ( za nastavu ) i skakuću okolo po školama ( ako nemaš sreće deportirat će te u poljoprivrednu školu u dubravi ), ali ne mogu ti reći nikaj detaljnije o tome ( bogu fala ).
Sharpey Shuffle is offline