Pogledaj jedan post
Old 21.11.2017., 13:37   #819
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
Ne vezano uz slučaj epilepsije, takav pristup fotografiranju vjenčanja je sve popularniji u zadnje vrijeme.
Određeni dio fotografa gradi svoj stil upravo na tome da snimaju samo s ambijentalnom rasvjetom jer ne žele remetiti intimnu atmosferu tijekom samog obreda vjenčanja, tijekom priprema, poziranja pa i samog plesa.. taj stil im omogućuje da budu što neprimjetniji, ali normalno - taj stil ima i svoje nedostatke (zrnatije su fotografije, svijetlo nije uvijek idealno, puno je više "promašenih/mutnih" fotografija itd).
Dio fotografa radi samo s rasvjetom (blicevima postavljenim po sali) jer žele kontrolirati svjetlo i dobiti što korektnije fotografije,.. a dio ih još uvijek snima po principu "blic u čelo".
Fotografa je puno, svak ima neki svoj stil.. tako da imate izbora

To je super za čuti, i eto, uspjela sam danas dobiti puno informacija i od vas tu (hvala puno!), i od nekih studija, i čini se da nikako neće biti problem i jako sam sretna zbog toga ..mislim, izvan sale, naš photosession može bit s blicevima i s čim god treba, ali sala je ta koja je ograničena, tak da nije frka.. mislim da će ispast na kraju dobro ionako je poslije party, pa neka budu što prirodnije, hehe
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom