Pogledaj jedan post
Old 11.02.2004., 14:48   #86
Re: Re: Re: Vrijeme za...

Quote:
Secundo kaže:
Kako ovo mozes reci? Jednom recenicom obezvrijednjujes zivote puno ljudi. Sto je sa ostvarivanjem nasih mogucnosti? To je moj najvisi cilj u zivotu. A sto sa stvaralastvom umjetnika, velikim politickim podvizima, letom na mjesecu, otkricima? To sve ne broji ako nemas djecu?

prije svega moramo se razumjeti. ja sam samostalna osoba koja radi od svoje 16. godine, koja samu sebe uzdržava od svoje 16. godine i koja radi 12 sati dnevno u svojoj firmi i gradi svoju budućnost. Vrednujem uspjeh u poslovnoj sferi, naravno da smatram da se život ne sastoji samo od obitelji. Ali takodjer smatram da bi MOJ život bio bezvrijedan da imam sve ostalo, a da nemam obitelj. Nisam potencijalna udavača, ne žurim se ni s udajom ni s djecom, poslovni uspjeh mi je JAKO bitan, ali neću žrtvovati danas sutra dijete za posao. Ja sam odrasla u sretnoj obitelji, i voljela bih imati danas sutra jednu takvu.
Ponavljam: to je LIČNO MOJ stav, kojim ne napadam niti obezvređujem tuđe stavove, već isključivo navodim SVOJ stav. I žao mi je ako je drukčiji od tvoga, ali neću početi drukčije razmišljati samo zbog tebe.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom