Pogledaj jedan post
Old 05.06.2014., 11:50   #92
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
On je osjetljiv na mamu jer je još jako mlad, ona je sama odgojila njega i brata i ne želi joj se ni na koji način zamjerit. Pomalo i on shvaća kakva je ona, ali trebat će mu još neko vrijeme da sazrije s te strane i otkači je. Ja mu to ne zamjerim jer je mlađi od mene i ne vidi trenutno neke stvari, ali mi isto tako ta činjenica stvara dodatni pritisak. Ja svekrvi namjeravam reći da ne želim da dođe odmah, nego nakon cca tjedan dana (mislim, ne želim ni da tad dođe, ali ne mogu joj unuče uskratiti) i već znam da će se strašno naljutiti. Mene za to boli briga, nek se ljuti zauvijek što se mene tiče, ali bojim se da će to dečka pogoditi jako.
Ti prvenstveno trebaš riješiti stvari između vas dvoje.
Nikada ti nećeš imati mira sa svekrvom ako se vas dvoje ne složite i ako će tvoj muž uvijek skakati oko svoje mame i paziti da se gospođa ne bi slučajno nečim uvrijedila.
Ti se trebaš dogovoriti sa svojim mužem kad želite da vam ona dođe - ako je to nakon dva mjeseca, onda je to tad i onda joj to trebate reći.
nije problem ako se ona naljuti, problem je ako ona izmanipulira tvojeg muža i ako se ti ne možeš s njim složiti i dogovoriti.
I kada vam dođe nakon poroda, na tvojem mjestu ja ne bih skakala oko njih, kuhala im cijele dane i čistila za njima - ti se posveti sebi i svojem djetetu, to ti je najvažnije.
pretpostavljam da će ona odmah isti dan otići u hotel kad skuži da ju ne misliš dvoriti cijelo vrijeme.
anđeo tame is offline