Pogledaj jedan post
Old 06.07.2016., 14:21   #98
Ljudi... zapravo ovisi sve o čemu se brblja.
Muškarcima najčešće brbljanje o modi, kaj sam kuhala i kaj bum kuhala, tračevi, torbe, obleka Zara itd.kozmetika, Zdenkin muž i boja zavjesa i pločica... nije zabavno slušati..
Kao ni ženama o nogometu, informatici, politici, kladionici a posebno muškarčevom automobilu.
Pa kad krene daviti o ubrzanju, performansama, konjima, motoru auta ma bjež koliko te noge nose.
Ili kad žena naleti na ovakvoga :

https://youtu.be/VULQ8Lgv094

Majko moja, kada počne ženu zamarati beskrajnim klepetenjam o tehničkim karakteristikama auta to može izdržati samo ona koja zna da taj frajer ima love.

Sve je stvar teme brbljanja. Mljeti bez veze i bez stanke u najnezgodnije vrijeme o nezanimljivim stvarima nije pohvalno i prilično je iritrajuće.
Brbljati a da druga strana ne može se na to nadovazeti svojim riječima.
Osobno brbljam kada sam sretna ali ne sa svima i ne stalno a posebno ne zivkam ljude da bi im brbljala o bedastoćama.
Sa druge strane :
Jučer sam sjedila sa ženom koja je u 3 sata progovorila 5-6 rečenica. Doslovno. Sve drugo šoto kuco i buljenje u pod i zid.Mislim da je to puno gore. Kao da vučeš vlak zubima uz brdo. Umori te jer ako ne želiš tišinu onda sam moraš pričati. Pa počneš brbljati samom sebi. Zamišljam 3-4 sata vožnje sa tako šutljivim ljudima. Prošvikala bi vrišteći od muke.
Za sve treba mjera.
E to je teško postići ali ipak više fensam brbljavce jer su zabavniji.
Kada muškarca iritira žensko brbljanje tj. čim ona počne bilo što pričati to je znak da je taj muškarac ne voli i da jedino voli sebe i svoje gušte.
Brbljanje udanih žena može upućivati i na usamljenost, dosadu u braku sa mužem koji ne zna možda razgovarati i koji zanemaruje ženu.
Nije to brbljanje sam' tak'.
Najbolnije je što ljudi ne znaju slušati. Samo melju svoje.
Treba znati slušati ženu i razgovarati o tome što ona priča. To je već umijeće koje rijetki muškarci znaju.

Zadnje uređivanje pozitivax : 06.07.2016. at 14:32.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom