Pogledaj jedan post
Old 27.10.2016., 22:17   #42
Nisam argumentirala svoj stav s time da nastavnici trebaju izvršavati svoje obveze u tim situacijama, ako to moraju i djeca već sam htjela reći da bi i u jednom i drugom slučaju bilo ljudski imati razumijevanja i nekome (bilo riječ o učeniku, nastavniku, zaposleniku ili bilo kome drugome) dati mogućnost da iz opravdanih razloga, više sile nadoknadi/ izvrši propušteno u razumnom roku.

Veoma me žalosti da u našem obrazovnom sustavu rade osobe koje iznose ovako podcjenjivačke, umišljene, uvredljive i iz mojeg aspekta bezobrazne komentare. Ton koji prevladava u postovima nekih osoba otkriva samo duboku frustraciju koja je očito vezana uz njihov profesionalni angažman u obrazovanju. Moj je dobronamjerni savjet da takvi razmisle, na dobrobit svih (i njih i učenika s kojima rade i roditelja te djece), o promjeni profesije. Nisu sva zanimanja za svakoga, a možda se ljudi i jednostavno zasite i trebaju nešto drugo.

Naravno uvijek je moguće liječiti frustracije i objavom cca 10.000 postova na forumima i uvjeravati druge da smo u pravu. Neki to stignu, a oni koji nisu prosvjetni djelatnici nažalost imaju drugog važnijeg posla u životu.

Hvala svima na pomoći i sretno vam bilo u borbi s vjetrenjačama👍
IMPC is offline  
Odgovori s citatom